Швець із Запоріжжя до Євро-2012 створив гігантську бутсу [відео]

  Гіганську бутсу завдовжки у понад п`ять мерів та вагою у дві тонни презентували у Запоріжжі. Місцевий швець зробив взуття до Євро-2012. Гігантську бутсу зареєстрували у Книзі рекордів України, а незабаром сподіваються отримати і сертифікат від Книги рекордів Ґіннеса.

  Ідея пошити гіганську бутсу належить запорізькому  швецю Юрію Олександрову. Чоловік - палкий уболівальник футболу тож до Євро-2012 вирішив піти на рекорд.

  На виготовлення двотонного шедевру Юрій витратив три місяці. У пошитті йому допомагали шість майстрів і навіть зварювальники, які змайстрували металеву підошву для футбольного взуття.

  Цій бутсі не страшний ані сніг, ані дощ. Адже взуття вкрито спеціальною антиморозною речовиною.

  Представники книги рекордів України засвідчили -  бутса виготовлена за всіма правилами і заслуговує на  запис у книзі.

  Заявку на номінацію "найбільша бутса в світі" відіслали і до Книги рекордів Ґіннеса. Зараз там записаний рекорд мешканця Польщі, який виготовив екземпляр завдовжки три метри 45 сантиметрів. А запорізьку гігантську бутсу виставили у місцевому експоцентрі.

  З наступного року бутсу встановлять на запорізькому стадіоні. Містяни сподіваються вона приверне до себе  увагу іноземних гостей Євро-2012. А сам автор сподівається - його витвір надихне українських футболістів на перемогу. 

  Михайло Воронов, Юрій Петришин, Запоріжжя, 5 канал

  Попередній матеріал
  В Індії перекинувся човен з людьми - 14 загиблих
  Наступний матеріал
  Німеччина й Франція вимагають від Греції проведення реформ
  Теги: