5 канал

"Штучне затягування – злочин": Гройсман розповів, хто гальмує підвищення пенсій з жовтня

Прем'єр-міністр наголосив: затягування реформи унеможливить підвищення пенсій з жовтня цього року

Парламент штучно затягує роботу, щоб не ухвалити цього тижня пенсійну реформу. З такої заяви розпочав засідання уряду прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає кореспондент "5 каналу". 

Під час засідання Кабміну у середу, 20 вересня, урядовці обговорили низку питань, зокрема – повернулися до обговорення Держбюджету на 2018 рік. Як нагадав Гройсман, уже вдруге цей документ вчасно передається до Верховної Ради України. Крім того, він звернув увагу на закладені цифри економічного зростання – на рівні 3%.

Говорили на засіданні і про підсумки збирання врожаю – представник агропромислової галузі звітував перед Кабміном. Він розповів, що за врожаєм ранніх зернових Україна має другий результат за всю історію незалежності.

Крім того, обговорювалася концепція електронного врядування. Утім, розпочалося засідання із різкої заяви на адресу Верховної Ради України. Так, Володимир Гройсман вважає, що величезна кількість правок, внесена до реформи, та повільний їх розгляд – це робиться для того, аби не встигнути розглянути пенсійну реформу. У такому разі пенсіонери залишаться без підвищення пенсій з жовтня.

"Йде штучне затягування деякими політичними силами – штучне затягування – розгляду судової реформи, щоб унеможливити ухвалення пенсійної реформи. Для того щоб українські пенсіонери не змогли отримати підвищені пенсії у жовтні. Я просто наголошую на тому, що штучне затягування – це злочин", – зазначив Гройсман.

Він також порадив стежити за тими, хто серед нардепів затягує процес ухвалення пенсійної реформи. Про що ще говорив прем'єр на засіданні уряду – дізнайтеся у включенні: 

Попередній матеріал
Гройсман про "Нафтогаз": "Я гарантую, що реформи будуть продовжені і прискорені"
Наступний матеріал
"Будинки падали на очах": що розповіли очевидці про землетрус у Мексиці
Loading...