Штаб АТО: Бойовики ведуть неприцільний обстріл житлових кварталів, щоб викликати паніку серед населення

Українські бійці зафіксували черговий факт обстрілу населеного пункту Красногорівка із застосуванням переносної реактивної системи "Град-П"

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив керівник прес-центру штабу АТО В'ячеслав Петровський.

"Нашими бійцями був зафіксований черговий факт обстрілу населеного пункту Красногорівка із застосуванням переносної реактивної системи "Град-П" – це мобільний "Град", а також 82-мм мінометів. Від вогню бойовиків постраждали будинки мешканців у Красногорівці. Артилерія противника застосовується по житлових кварталах для формування серед населення невдоволення діями Збройних сил України. Крім того, такі обстріли мають про вокативний характер, який спрямований на вчинення психологічного тиску на мешканців населених пунктів", – наголосив Петровський.

Як повідомлялося раніше, у керівника військово-цивільної адміністрації Красногорівки ціла колекція снарядів, якими гатять бойовики. В останні тижні, за його словами, терористи прицільно б'ють саме по людських оселях.

Попередній матеріал
Гройсман: Корупція і популізм - те, що може нас знищити
Наступний матеріал
За рік реальна зарплата українців зросла на 14,8%

"Буремна Авдіївка" – відео з передової

Полторак: Рішення про чергову хвилю мобілізації в Україні поки не прийнято