Шкіль: Справа проти учасників акції "Україна без Кучми" - реанімована [відео]

  Справа проти учасників акції "Україна без Кучми" - реанімована. Про це "5 каналу" повідомив один з її фігурантів народний депутат Андрій Шкіль. За його словами, кримінальна справа перебуває в Головному слідчому правлінні Генпрокуратури.

  Андрій Шкіль: "Зміна влади в Генеральній прокуратурі  посилила тиск на громадян. Я не дивуюся, що ГПУ намагається зараз цю справу реконструювати. Я не знаю, які дії Генпрокуратура буде застосовувати, я знаю одне, що ця справа політична. Ми знову повертаємося в далекі часи, коли були політичні в`язні".

  Нагадаємо, Шкіль вийшов з-за грат лише після обрання народним депутатом у 2002 році. Акція "Україна без Кучми" розпочался у 2000, після того як були оприлюднені плівки Мельченка. Кульмінацією стали події у центрі Києва у березні 2001 - демонстранти билися з міліцією, правоохоронці, у свою чергу їх масово затримували. 10-х осіб звинуватили в організації масових заворушень і засудили на термін від 2 з половиною до 3- з половиною років тюрми. Парламентська асамблея ради Європи у 2003у визнала заарештованих у межах справи УБК політв`язнями. 

  Попередній матеріал
  Суркіса у відставку не відправили
  Наступний матеріал
  Суркіс: Я сьогодні принципово вам не підіграю [відео]
  Теги: