Шість українських шкіл отримають сучасні "смарт-класи"

  Міністр освіти і науки Сергій Квіт під час прес-конференції повідомив про продовження реалізації важливого проекту, який декілька років поспіль проводить компанія "Samsung Electronics-Україна" та подякував за участь у розвитку української освіти і технологічного оснащення українських шкіл.

  Міністр освіти і науки зокрема повідомив, що в цьому році 1543 команди школярів зі всієї країни взяли участь у конкурсі написання есе, а переможцями стали 6 із них. А всього за роки існування проекту вже 43 українські школи отримали "смарт-класи" від компанії Samsung.

  Президент компанії  "Samsung Electronics-Україна" Джей Сул Ю наголосив, що "філософія компанії побудована на ключових принципах, серед яких прагнення надихати світ та створювати краще майбутнє завдяки інноваціям та технологіям". Та саме з цією метою компанія застосовує наявні засоби, що є у її розпорядженні, для вирішення проблем світового масштабу, зосереджується на вирішені ключових соціальних проблем в таких сферах, як освіта та охорона здоров’я.

  "Компанія із задоволенням та гордістю робить свій внесок у розвиток українського суспільства, зокрема, розвиток освіти. У сфері освіти компанія допомагає дітям у навчанні шляхом використання технологій, і в цьому році за результатами проекту в шести школах будуть установлені нові "смарт-класи" зі спеціалізованим програмним забезпеченням", - зазначив Джей Сул Ю.

  У міносвіти також повідомили, що за результатами публічного голосування в Інтернеті у  проекті "Samsung назустріч знанням", перемогли 5 команд, чиї відеопрезентації набрали найбільше голосів. Ще одного переможця обрав особисто президент "Samsung Electronics-Україна".

  "Так, серед переможців конкурсу – команди загальноосвітньої школи №33 міста Вінниця (лідер – Заєць Л.); спеціалізованої школи № 5 міста Тернопіль (лідер – Жук Т.); загальноосвітньої школи №23 міста Мелітополь (лідер – Кідалова Н.); гімназії імені В.М. Гнатюка міста Бучач (лідер - Панькевич Р.); ліцею "Політ" міста Кременчук (лідер – Ліцман Шаповал О.); загальноосвітньої школи № 27 міста Суми (лідер – Ліцман А.). Усі 6 команд отримають для своїх шкіл "смарт-класи" від  Samsung. Унікальне обладнання, що входить до складу такого "смарт-класу" – інтерактивна дошка, планшети, монітор, багатофункціональний пристрій. Компанія обіцяє оснастити школи-переможниці сучасним обладнанням вже на початку 2015-го року.

  Попередній матеріал
  Українську прокуратуру реформуватимуть колишні грузинські чиновники
  Наступний матеріал
  Депутати розглядатимуть держбюджет аж до неділі

  Samsung більше не поставлятиме ноутбуки в Європу через падіння попиту

  Apple та Samsung підготували випуск "розумних" годинників

  Google і Samsung уклали секретну угоду проти Apple

  До кінця року скоротять близько 70 вишів – Міносвіти