Шевченківський суд Києва заблокований СБУ

  Із приміщення столичного Шевченківського суду представники Служби безпеки вивели трьох затриманих у наручниках, передає з місця подій кореспондент 5 каналу. Раніше з`явилася інформація про те, що робота цього суду заблокована співробітниками СБУ.

  Впродовж дня робітникам суду начебто було заборонено пересуватися поверхами і виходити на вулицю. Служба безпеки підтвердила свою пристуність у стінах суду: у прес-центрі відомства кажуть - у цій будівлі проводять  слідчі дії, пов`язані з корупційними проявами у суддівському корпусі. Джерела інтернет-видання "Українська правда" кажуть про затримання робітника суду за хабар у кілька тисяч доларів.

  Зранку біля цього ж Шевченківського суду відбулася акція пам`яті судді цього суду Сергія Зубкова. Нагадаємо, його знайшли убитим 21 березня у власному під`їзді: суддя отримав вогнепальні поранення. Згодом міліція повідомила про затримання двох підозрюваних у цьому вбивстві. Біля Шевченківського суду пам`ять загиблого вшанували хвилиною мовчання і свічками.

  Попередній матеріал
  Уряд Сирії пішов у відставку під тиском масових протестів
  Наступний матеріал
  Події в Лівії обговорюють на міжнародній конференції у Лондоні
  Теги:
  Loading...