5.ua

Щоденники з рекламою ПР і портретами державних діячів отримали кримські школярі [відео]

   

  Із символікою Партії регіонів та обличчями партійних лідерів - відтепер такий щоденник у наплічнику кожного кримського школяра. Зі світлин учням усміхається глава держави, головний освітянин країни та депутати-регіонали обрані від автономії.

  Перша дитина: «Здесь много всяких разных депутатов нарисовано. Вот это президент Украины – Виктор Янукович».

  Друга дитина: «Вот это учитель».

  Окрім партійних лідерів, на сторінках щоденника також українські спортсмени та кримські краєвиди. У дирекціях місцевих шкіл не побачили у зошиті для оцінок агітації чи політики. Запевняють - це практика міжнародна.

  Валерій Дюличев, директор УВК «школа-гімназія»№ 39 Сімферополь:«Мне нравится в этих дневниках, то, что во многих странах практикуется. Начиная с мультиков, когда вначале не киностудия а звездно-полосатый флаг. Я б хотел, чтоб это был флаг Украины, республики Крым, симферопольский, чтоб дети с малого возраста это знали».

  Саме популяризація Партії регіонів і була метою створення такого щоденника - запевняє його натхненник, глава уряду автономії Анатолій Могильов.

  Анатолій Могильов, голова Ради міністрів АРК:«А вы считаете, что власть о своих достижениях говорить не должна?  Власть говорит о своих достижениях, в том числе мы описываем достоинства нашего Крыма, историю Крыма, показываем тех. Людей, которым крымчане оказали доверие. Это вполне естественный процесс».

  Наталя Гончарова, міністр освіти , науки, молоді та спорту АРК: «К нам обратились крымские депутаты от АРК, которые являются нардепами, с просьбой разработать данный дневник. У нас было разработано несколько макетов. Одобряли дневник и согласовывали непосредственно уже сами депутаты».

  Кримські опозиціонери на прохання прокоментувати видання щоденника лише руками розводять - кажуть, це не вкладається у рамки здорового глузду.

  Леонід Пілунський, депутат ВР АРК, фракція "Курултай-рух": «Коли б я – народний рух України прийшов до них і сказав зробіть щоденник укр. мовою для укр. школярів сімферополя. Та вони б на мене як на божевільного подивились. Ну це правда, але вони кажуть, вот звернулась партія і вони це зробили».

  Скільки саме примірників надрукували, і за які гроші – суцільна таємниця. У щоденнику кримського школяра тираж і видавець - не вказані. Єдине, у чому запевняють у кримському міністерстві освіти - бюджетних коштів на друк - не використовували.

  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Крим, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  В Алчевську зґвалтували і вбили школярку
  Наступний матеріал
  Янукович відвідав відкриття сесії ВР [відео]
  Теги: