5 канал

Що змусило плакати замначальника Нацполіції Вадима Трояна під час запису ефіру

У суботу, 22 жовтня, о 20:00 у програмі "Рандеву" на "5 каналі" дивіться ексклюзивне інтерв'ю першого заступника голови Нацполіції Вадима Трояна

"Хочете дізнатись про наслідки "закону Савченко"? Перший заступник голови Нацполіції Вадим Троян розповість як ґвалтівники-вбивці дітей виходять на волю", – проанонсувала інтерв'ю на сторінці програми у Facebook її ведуча Яніна Соколова.

Троян сказав про наслідки "Закону Савченко": "Ніколи не любив говорити про такі речі вголос, але тепер про них треба казати. Кіровоград (Кропивницький – 5.ua), маньяка випустили раніше, він убив дівчинку 13 років, перед цим зґвалтував і пограбував. Тепер він вийшов раніше строку. Підсумок простий. Ми втратили трьох дітей. Точно знаю. Ми вже його арештували, але трьох дітей ми вже не повернемо. Ті 22 вбивства, за які відповідальність має усвідомлювати кожен депутат".

Троян також згадав справу зникнення водія BlaBlaCar Тараса Познякова: "Це справа честі для ""Правого сектору" хоча б дати інформацію, де похований Тарас і віддати тіло батькові". 

Він також розповів, що робив перед тим, як піти на АТО: "Коли я йшов в АТО, то продав машину, і акції всі передав по компанії. Я ж думав, що я помру. Переписав на маму, що було і пішов на війну. Бо боявся, що потраплю в полон чи загину, щоб не було в них проблем. Це нормальна ситуація". 

На зипитання ведучої, чого йому не вистачає, аби бути ідеальним чоловіком, Троян сказав: "Бути більш ніжним і відкритим до своїх близьких. Буваю дуже жорстким". Запитання розчулило заступника голови Нацполіції і він просльозився.

Тож не пропустіть у суботу, 22 жовтня, о 20:00 у програмі "Рандеву" в ефірі "5 каналу" та на нашому сайті за цим посиланням інтерв'ю заступника голови Нацполіції Вадима Трояна, а запис уже незабаром читайте у розділі "Інтерв'ю" на 5.ua.

Попередній матеріал
НАЗК намагалося відтермінувати подачу е-декларацій – "Громадський люстраційний комітет"
Наступний матеріал
Наташі Корольовій заборонений в'їзд до України
Теги:
Loading...

Деканоідзе: Троян зможе зруйнувати кланову систему в карному розшуку, яка формується в Україні протягом 25 років

Севостьянова: "Закон Савченко" не можна застосовувати до осіб, які вчинили тяжкі або особливо тяжкі злочини

"Закон Савченко": у Нацполіції розповіли, скільки в'язнів скоїли нові злочини

У Мін’юсті розповіли, як саме змінять "закон Савченко"

Небезпечний "закон Савченко": Луценко та Деканоідзе прокоментували дочасне звільнення в'язнів

Мотивація поліцейських та "закон Савченко": Деканоідзе назвала причини зростання злочинності