Що віщує 2011 рік Тимошенко і Януковичу. Астрологічний прогноз [відео]

  Якби хто не ставився до астрології, а вираз "так зірки склалися" - всі ми розуміємо як пророчий. Тож сьогодні, майже на межі року, пропонуємо астрологічний прогноз для декого з політиків.

  Стрільцям, а саме під цим знаком зодіаку народилася Юлія Тимошенко, наступного року зірки віщують виникнення непередбачених обставин у всьому, що торкається грошей. Астрологи також прогнозують зміни в колі спілкування представників знаку. Наприкінці 2011-го – кажуть віщуни - область інтересів Стрільців перемістилася в те коло, до якого самі вони не належать через освіту і походження. Щодо виробничих стосунків, то труднощі можуть виникнути на рівні порозуміння з особами, які займають більш високе, анід Стрільці, положення. У 2011-му пощастить лише тим представникам знаку, які вміють бути терплячими, обережними і діють тільки напевнее – пророкують зірки.

  Китайський місячний календар теж не віщує Юлії Володимирівні нічого доброго. Шур – у рік якого народилася екс-премєр – у 2011-му повинен бути уважним і стриманим. У критичних ситуаціях йому краще відсидітися в кутку, ніж лізти на рожен: не конфліктувати, не будувати наполеонівських планів і не починати грандіозних проектів – твердять зірки. А все тому, як запевняють астрологи, що Щур і Кролик не переносять один одного.

  Раки, а це рідний для Віктора Януковича знак зодіаку, у 2011-му потраплять в смугу великих перетворень, причому творцями цих змін стануть вони самі – кажуть зірки. У наступному році Раки будуть більш ініціативними і діяльними, ніж зазвичай. Питання професійного успіху стануть важливими для них, як ніколи. У листопаді бурхлива діяльність Раків виразиться в кар`єрному зростанні та збільшенні прибутковості бізнесу.

  Успіхи у 2011-му пророкують зірки і Тигру – рідному для Віктора Януковича знаку за китайським календарем. У наступному році на нього чекають кар`єрний ріст, нові ідеї, відсутність серйозних конкурентів та 1 місце на п`єдесталі можливостей і звершень.


  Попередній матеріал
  До України з Венесуели екстрадували двох моряків
  Наступний матеріал
  В Австралії не припиняються потужні повені
  Теги: