Що робити, якщо вилучають квартиру за борги - пояснив міністр юстиції

  Боржники по іпотечних кредитах можуть скористатися судовим захистом. Про це в ефірі "5 каналу" заявив міністр юстиції Микола Оніщук.

  Він пояснив - нові норми про вилучення заставленого житла не можуть бути застосовані до договорів, укладених раніше 14 січня 2009 р.

  Нагадаємо, напередодні Мін`юст відкликав роз`яснення для громадян, де йшлося про те, що примусове стягнення застави можливе тільки на підставі судового рішення.

  Микола Оніщук, Міністр юстиції: "Нові положення закону про іпотеку не можуть бути застосовані до відносин і договорів, які були укладені до 14 січня 2009 року. Кожен із тих, хто є боржником по кредитному договору, де є застава майна, в тому числі і по іпотечних договорах, може скористатись судовим захистом, а банки не можуть в свою чергу здійснити позасудове стягнення на майно".

  Тим часом, речниця Прем`єр-міністра Марина Сорока заявила: уряд вважає некоректною заяву Мін`юсту щодо того, що банки можуть вилучати закладене майно громадян без суду. Вона повідомила, що Кабмін скасував це роз`яснення.

  Попередній матеріал
  Киргизстан закрив військову базу США в обмін на кредит з Росії?
  Наступний матеріал
  НАТО взялася за сомалійських піратів
  Теги:
  Loading...