Що НАСПРАВДІ потрібно Україні? TEDx-Івано-Франківськ [запис інтернет-трансляції]

  {source}

  <div align="center">

  <iframe width="640" height="480" src="//www.youtube.com/embed/33wwkQHF2Fw?rel=0&showinfo=0&autoplay=1&border=0&modestbranding=1" frameborder="0" allowfullscreen>

  </iframe>

  </div>
  {/source}


  TED – це щорічна конференція, що з 1990 року проводиться у США, про унікальні всесвітні проекти та інновації, які несуть в собі ідеї зміни та розвитку суспільства в усіх напрямках діяльності людини. 

  TEDx – це локальні конференції, що проводяться під егідою TED в різних містах і країнах. Ці конференції дають можливість містам, університетам, спільнотам зробити свій внесок у розвиток ідей досконалості світу й суспільства.

   

   


  Розклад трансляції

  13.00-15.00

  Перша частина:

  Виступ Петра Порошенка

  Виступ Івана Дячишина

  Виступ Віктора Загреби та Наталії Кульчицької

  15.50-18.00

  Друга частина:

  Виступ Наталії Соколенко 

  Виступ Андрія Садового

  Виступ Андрія Романчука


  Теми доповідей спікерів

   

  ВІКТОР ЗАГРЕБА, промоутер велосипедного транспорту, громадський активіст та менеджер, член Ініціативної групи з розробки стратегічного бачення розвитку “Яремче-2025″.

  tip1


  НАТАЛІЯ КУЛЬЧИЦЬКА, громадська діячка, ветеран сільського зеленого туризму, одна з засновниць Ініціативної групи з розробки стратегічного бачення розвитку ”Яремче-2025”.

  Тема: «Яремче-2025 – справжня історія незвичних громадян»

  Група активних членів громад Яремчанського краю у 2012 році започаткували унікальний для міст такого розміру процес громадського стратегічного планування розвитку громади. Про свої успіхи, відкриття та перешкоди на шляху вони поділяться зі слухачами TEDxIvanoFrankivsk.

   

   


  ПЕТРО ПОРОШЕНКО, громадський і політичний діяч

  poroshenko

  Тема: «Що насправді потрібно Україні сьогодні?»

  Ми повинні об’єднатися навколо національної ідеї – європейської інтеграції нашої держави. Для нас – це не просто вихід на європейські цінності, чесну судову гілку влади, прозоре врядування, демократію та свободу слова, це право українців жити по-європейськи.

  Про своє бачення майбутнього України розповість Петро Порошенко.

   


  АНДРІЙ РОМАНЧУК, керуючий партнер юридичної компанії

  22222

  Тема: «Нові можливості за межами існуючих рамок».

  Для будь-якого розвитку потрібен не раціональний, а емоційний поштовх. Не потрібно звертати жодної уваги на рамки та стереотипи, які існують. Ти завжди маєш вийти за ці рамки і знати, що за їх межами. Лише після цього ти маєш вирішити, чи рухатись далі, чи сприйняти справедливими ці обмеження. Один із наших спікерів Андрій Романчук розповість про нові можливості за межами існуючих рамок.

   


  НАТАЛІЯ СОКОЛЕНКО, журналіст.

  Наталя Соколенко, журналістка

  Тема: «Найкращий вибір»

  Що робити в ситуації, коли треба обирати, а нема з чого? Йти на компроміс і погоджуватися на менше зло? Та ні! Треба спробувати…,а щосаме? Запитаємо про це у Наталії Соколенко на TEDxIvano-Frankivsk.

   

   


  АНДРІЙ САДОВИЙ, міський голова Львова.

  Андрій Садовий, міський голова Львова

  Тема: «Як збудувати місто, в якому хочеться жити?»

  Як створити місто, в якому комфортно жити? Місто, в яке хочеться повертатись знову і знову? Своїм досвідом поділиться мер Львова Андрій Садовий.

   

   

   


  ІВАН ДЯЧИШИН, спеціаліст у сфері освітніх технологій.

  Тема: «Розвиток ІТ-галузі як каталізатора розвитку міста»

  В Україні ІТ-сфера має хороші перспективи для динамічного розвитку – але є ряд проблем, пов’язаних з підготовкою кадрів для вітчизняної галузі інформаційнихтехнологій. Іван Дячишин знає як покращити якість та ефективність ІТ-освіти шляхом швидкого реагування на потреби ІТ-індустрії.

   

   


   

  Попередній матеріал
  Солана: Янукович поступиться вимогам Брюсселя і звільнить Тимошенко
  Наступний матеріал
  Українець пояснює напад на російського дипломата в Панамі гіпнозом