Що дарували Януковичу на день народження

  День народження Віктора Януковича став єдиною подією, яка сьогодні змусила політиків з різних сил не сваритися, а тиснути одне одному руки. Лідер біло-блакитних у середу приймає вітання і від соратників, і від опонетів.
  Президент Віктор Ющенко подарував іменнику ікону "Сім свят". Юлія Тимошенко - обмежилася букетом троянд та вітаннями.  Росія презентувала панові Януковичу символічний дарунок - сусідня країна нагородила українського опозиціонера орденом Олександра Невського I ступеня. Чи не вперше лідер регіоналів у своє свято перебуває в Києві, а не на малій батьківщині, на Донеччині.  Його соратники кажуть - це на випадок парламентських несподіванок.
  ***

  Арсеній Яценюк, голова Верховної Ради: "Є сама важлива подія... тишина! Сьогодні день народження Віктора Федоровича Януковича! Прошу привітати!" [оплески,- ред.]

  Сам іменинник не ходить у цю залу від березня. Колеги готують подарунки. Колеги від фракції - морський пейзаж. А ще - знають його друзі - іменинник любить подарунки на тему мисливства.

  Борис Колесніков, народний депутат, ПР: "Виктор Фёдорович в своё время любил охоту и рыбалку... Каждый в меру фантазии и финансовых возможностей подарит".

  Сергій Ківалов, народний депутат, ПР: "Подарок у нас общий.. Я его ещё не видел. Попросили женщин купить - у них тонкий вкус".

  Анатолій Толстоухов, народний депутат, ПР: "Переважати буде не мисливське вбрання, а твори мистецтва... Кращих художників".

  Ганна Герман, народний депутат, ПР: "Я подарувала Віктору Федоровичу портрет його матері.. Ми довго шукали і таки знайшли стареньку фотографію. Я її збільшила,  заправила в рамочку і сьогодні поставила лідеру на столі".

  Колеги по парламенту з інших фракцій обмежуються словесними побажаннями.

  Леонід Грач, народний депутат, КПУ: "Ну... Дарить богатому человеку от бедного нечего..."

  Олег Ляшко, народний депутат, БЮТ: "Ну, очевидно, хтось з лідерів привітає. Але ж ви розумієте, що все це гра. Вони в обличчя вітають і усміхаються, а насправді ж кожен думає - як один одного замочити".

  Юлія Тимошенко надіслала опонентові букет троянд від уряду. Отримав його Віктор Янукович в обід у штаб-квартирі регіоналів. Це - кінотеатр "Зоряний". І сюди поспішають гості з пакунками та квітами. Велике свято помітно одразу з параду розкішних машин. Іменинник чекає гостей усередині - на вулиці не показується. Прямо у двір в`їхала Секретар Ради Нацбезпеки Раїса Богатирьова. Сюди ж з подарунком - керівник державної охорони Валерій Гелетей.

  Валерій Гелетей, керівник управління державної охорони: "Ми всіх, хто знаходиться під нашою охороною - завжди знаходимо порозуміння і завжди на день народження ми вітаємо. Бажаємо, щоб вони завжди себе почували захищено та комфортно".

  На кілька хвилин заїхав і столичний мер зі свитою. Запевняє - без подарунка.

  Леонід Черновецький, міський голова Києва: "Нет у меня такого. Ничего. Могу показать даже карманы".
  (Чийсь голос): "Он самый лучший подарок!"

  Утім услід за мером таки заносять валізку з сюрпризом.

  Липень - місяць свят у родині Януковичів. Наступного дня - свято у його син А 16 липня святкує день народження другий син - депутат Віктор Янукович-молодший.

  Віктор Янукович-молодший, народний депутат, ПР: "В последнее время семьёй в полном составе получается собираться всё реже".

  Утім, звичайним громадянам, які прагнуть вручити лідеру і свою скромну квіточку - сюди зась. За ґрати на свято до лідера охорона їх не пускає. Кажуть - і так людей багато.

  Ольга Снісарчук, 5 канал
  Попередній матеріал
  Албанія та Хорватія вступили до НАТО
  Наступний матеріал
  "Венко Прикерченська" хоче судитися з урядом у Стокгольмі
  Теги:
  Loading...