Щетинін у передсмертному листі: "Передай моїм донькам, що я тужив за ними до останнього"

  Журналіст Олександр Щетинін перебував у депресії, обумовленій фінансовими проблемами інтернет-видання "Новый регион", що працювало в Україні

  Про це заявила головна редакторка видання Ольга Мещерякова, повідомляє видання Deutsche Welle.

  У передсмертній записці засновник інтернет-видання "Новый регион" Олександр Щетинін, який був знайдений мертвим з вогнепальним пораненням у суботу, 27 серпня, попросив головного редактора видання Ольгу Мещерякову переказати всім, що "дуже любив Україну".

  "Цей лист електронною поштою він надіслав мені в суботу, о 21:00. Я побігла до нього на квартиру, почала дзвонити всім друзям, шукати ключі від його квартири. Жінка, в якої були запасні ключі, була за містом і змогла приїхати лише опівночі. Ми змогли зайти до нього тільки о 24:00", – розповіла Мещерякова.

  Вона додала, що нині збирається написати у Facebook пост про Олександра Щетиніна, де частково викладе зміст його прощального передсмертного листа. "Він любив українців і був закоханий в Україну. Це просив переказати всім… У нього була глибока затяжна депресія. Він казав мені кілька разів, що хоче покінчити з життям", - сказала Мещерякова.

  Вона зазначила, що депресивний стан Щетиніна був зумовлений фінансовими проблемами видання "Новый регион".

  "Ми жили на гроші, які раніше заробив Олександр. Коли вони закінчилися, почалися проблеми, адже він не хотів, аби видання фінансував хтось з олігархів", – повідомила Мещерякова. Вона повністю поділяє основну версію слідства про те, що Олександр Щетинін вчинив суїцид.

  Ольга Мещерякова опублікувала цитати з останнього листа на своїй сторінці у Facebook.

  "Якщо коли-небудь вийде у тебе, скажи моїм донькам, що я дуже сумував за ним до останнього. Але 4,5 року без них були нестерпні", - цитує лист Мещерякова.

  Як повідомляв 5.ua, 28 серпня російського журналіста знайшли мертвим у своїй квартирі в Києві. Під час огляду місця події правоохоронці вилучили стріляну гільзу, травматичний пістолет, магазини до нього та передсмертну записку. Двері у квартиру були зачинені, обстановка у помешканні не порушена.

  Попередній матеріал
  У президента Узбекистану стався крововилив у мозок
  Наступний матеріал
  Ложкін: За роки незалежності в Україну надійшло понад $43 млрд інвестицій

  Смерть російського журналіста в Києві: Начальник управління Нацполіції розповів подробиці розслідування

  Російського журналіста знайшли мертвим у своїй квартирі в Києві