Верховна Рада
Верховна Рада 5.ua

Ще один вихідний: коли Рада розгляне "подовження" свят для українців

Парламентарі можуть затвердити 25 грудня ще одним вихідним для українців - на честь Різдва Христового

У четвер, 16 листопада, Верховна Рада може винести на голосування питання призначення ще одного вихідного дня для українців – 25 грудня. Про це повідомив спікер парламенту Андрій Парубій на Погоджувальній раді, передає "УП".

Як стало відомо, відповідний законопроект запропонував внести на розгляд парламенту голова комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький.

"Пропонується 25 грудня Різдво Хрестове зробити вихідним днем так само, як і 7 січня. Оскільки в Україні багато і римо-католиків, і протестантів, які просять зробити цей день вихідним днем. І ми маємо підтримку залу", – зазначив він.

Як повідомив згодом Парубій, "законопроект про 25 грудня" включений у порядок денний на вівторок. "Це зумовлено тим, щоб фракції змогли провести з того приводу дискусії", – прокоментував спікер ВР.

"Якщо під час вивчення на фракціях ми побачимо підтримку, ми в четвер його зможемо поставити у досить прохідну частину, і без великого палкого обговорення прийняти по ньому рішення… Ми в четвер його зможемо пройти серед перших питань", – заявив Парубій.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Тягли гуртом – і техніка, і крани": у Нью-Йорку встановили велетенську ялинку

Попередній матеріал
Ціни стануть "вищими": МВФ погіршив прогноз інфляції в Україні
Наступний матеріал
Жахливий землетрус на кордоні Ірану й Іраку: чи є серед постраждалих українці
Loading...