5.ua

Уряд сформував спецкомісію для переатестації «Беркуту»

  Про створення спецкомісії для переатестації працівників розформованого спецпідрозділу «Беркут» – повідомив перший віце-прем'єр Віталій Ярема.

  За його словами, до складу комісії увійшли також представники Євромайдану та сотень майданівської Самооборони. У разі непричетності до протиправних дій колишні беркутівці працюватимуть в інших підрозділах МВС.

  Віталій Ярема, перший віце-прем’єр-міністр України: «Кожен працівник «Беркуту», який сьогодні не в бігах – ви знаєте, що там більше 30-чоловік знаходяться в розшуку з київського «Беркуту», ті, що як раз розстрілювали людей – а ті, хто не був причетний до вчинення злочинів, але ніс службу по забезпеченню так званого правопорядку, ми з’ясовуємо участь кожного в тих подіях, які відбулися, особливо 19-20 лютого. Тому кожна ця людина проходить через атестаційну комісію, до складу якої входять представники громадськості, представники Майдану, сотень. І з’ясовуємо, якщо ця людина не причетна до вчинення злочину, то вона буде далі працювати в інших підрозділах Міністерства внутрішніх справ».

  Попередній матеріал
  Польський прем’єр обіцяє санкції ЄС проти Росії уже з понеділка
  Наступний матеріал
  МЗС вимагає вивести кораблі Балтфлоту Росії з територіальних вод України
  Теги:
  Loading...