5.ua

Севастопольський прокурор – проти провокацій і сепаратизму

  Не піддаватися на провокації та сепаратистські заклики просить севастопольців прокурор міста Ігор Пілат.

  У своєму офіційному зверненні він також закликав заради спокою в місті запобігти розпалюванню міжнаціональної ворожнечі, втягуванню громадян до незаконних дій.

  Ігор Пілат, прокурор Севастополя: «Я звертаюся до депутатів та політиків усіх рівнів – заради спокою в місті запобігти всім негативним проявам та розпалюванням міжнаціональної ворожнечі, втягуванню громадян до незаконних проявів, що може привести до наслідків, які, в якості гіркого досвіду, ми вже маємо. Я нагадую всім правоохоронцям – ми з вами давали присягу на вірність українському народу та державі. Закликаю усіх припинити протистояння, сприяти правопорядку у місті, миру та спокою і не допустити жертв і самосудів».

  Нагадаємо, напередодні в Севастополі відбувся багатотисячний мітинг, на якому мешканці міста вимагали від депутатів Верховної Ради скласти повноваження. Крім того, під час заходу відкритим голосуванням обрали нового міського голову. Для охорони ж порядку у місті почали формувати «народну самооборону», яка патрулюватиме разом із міліцією.

  Попередній матеріал
  Голова ДонОДА визнав легітимність ВРУ і "помилки" Януковича
  Наступний матеріал
  Робота кипить. Депутати призначили голов НБУ, СБУ та Генпрокуратури
  Теги:
  Loading...