facebook.com/Victory.Sisters.foundation

"Сестри перемоги": що ви не знали про українських аеророзвідників

Про хлопців-аеророзвідників уже складають героїчні пісні, на які вони, безперечно, заслуговують, як ніхто інший. Адже щодень для них – це тяжка, сумлінна, кропітка і небезпечна робота, що потребує максимальної зосередженості і уваги

Із міркувань безпеки, іноді не можливо розповідати про їх здобутки, про ту важливу інформацію щодо розташування військової техніки та особового складу ворога. Але, звичайно, від цього їх роль у війні не стає меншою.

Екіпажі аеророзвідки розпочинають свій день зі сходом сонця, готуючи складну і чутливу техніку, переїжджаючи з місця на місце, виконуючи завдання, отримані від військових. Усе це часто супроводжується значним ризиком для них. Їх праця зазвичай оцінена лише на словах та вони працюють не за високі звання чи нагороди. Найбільшою дякою для них є те, що вони знають для кого і для чого щодень старанно працюють, надаючи таку надважливу інформацію про переміщення супротивника.

Кілька місяців тому екіпаж "Сестер перемоги", виконуючи завдання одного з військових підрозділів, виявив надзвичайно важливу знахідку. Це була бригадна тактична група із безліччю різноманітної техніки, яку окупанти намагалися старанно замаскувати. Але "пташка" аеророзвідників все розгледіла і миттєво передала хлопцям. Вони ж, отримавши таку важливу інформацію, своєчасно і без коливань використали її за призначенням.

12 червня 2017 року українські сміливі пілоти учергове скинули патріотичні листівки на окуповану Горлівку. Щоразу, ризикуючи власною безпекою, аеророзвідники здійснюють сміливі рейди в тили противника, щоб передати вітання тим патріотам, які залишилися в окупації. Щоб вкотре нагадати, що Україна пам'ятає про них.

Долучитись до допомоги аеророзвідці може кожен.

Отримувач: всеукраїнський благодійний фонд допомоги країні "Сестри перемоги"

ЄДРПОУ 39654316

ПАТ КБ "ПриватБанк" м. Києва

МФО 300711

Р/р № 26009052753420

Призначення платежу: Благодійна допомога

Карта ПриватБанку 5169 3305 1177 8299 Анна Ковальчук.

Попередній матеріал
Європарламент підтримав надання додаткових торговельних преференцій Україні
Наступний матеріал
Жителі окупованих територій відмовляються від проходження служби в лавах ЗС РФ
Loading...

"Батальйон - це одна сім’я": у Кривому Розі проводжали в останню путь бійця АТО

СБУ оголосила в розшук українського журналіста за сепаратизм

Подання на Довгого містить суттєві недоліки, буде направлене спікеру Ради - рішення комітету

"Мінські групи – не лавочка по звільненню всіх злочинців": Геращенко сподівається на розблокування терористами процесу обміну заручниками

Брифінг щодо притягнення кримінальної відповідальності народних депутатів - відео

За стандартами НАТО: Відбувся перший випуск українських тренерів-парамедиків