Сесійну залу Полтавської ОДА захопили протестувальники

  Сесійну залу Полтавської облради захопили протестувальники. Вони вимикають комп’ютери депутатів, а перед адмінбудівлею розпочався мітинг. Вимагають відставки губернатора Олександра Удовиченка. між ним та протестувальниками тривають переговори. У Луцьку сесія облради не відбулася. Утім опозиційні депутати ухвалили рішення про створення Народної ради та загонів самооборони. Тим часом у Вінниці протестувальники зводять барикади навколо будівлі облдержадміністрації та оголосили про створення Народної ради.

   

  Раніше п’ять тисяч містян захопили приміщення адміністрації та облради, де мали відбутися провести засідання сесії. Вимагали відставки керівників Вінниччини. Біля приміщення чергували більше тисячі силовиків. Люди почали вибивати шибки та двері. Силовики застосували сльозогінний газ. Утім мітингувальникам вдалося подолати їхній кордон і пройти до держбудівлі. Люди прорвалися до сесійної зали. Закликали депутатів ухвалити звернення щодо скасування законів, ухвалених Верховною радою 16 січня.

  Сьогодні я вимагаю від обласної ради, від президента України щоб скасували ці закони 16 січня, де нам уже скоро будуть забороняти дихати

  Активіст: «Точка кипіння закипіла і люди не витримали, у них не витримали нерви і вони пішли, вони пішли до свого законодавчого органу до тих людей, які їх представляють у обласній раді».

  Олексій Порошенко, депутат Вінницької обласної ради Іван Мовчан: «Я вважаю, що те, що зараз є люди тут, це дуже добре, тому що всі їхні вимоги, які вони висувають, які висуває Майдан, і в Вінниці і в Києві, вони всюди однакові. Міліція, яка вже була тут в приміщенні ради, коли люди прийшли і попросили їх відійти і не боронитися не проти власного народу, вони вийшли. Я вважаю, що це дійсно гідний вчинок, коли міліція не піднімає руку, не б'є народ».

  Голова Вінницької ОДА: «Ми за те разом з вами, щоб був спокій. Ми несемо відповідальність всі. Я в першу чергу».

  Попередній матеріал
  Силовики припинили поливати водою мітингувальників на Грушевського
  Наступний матеріал
  Протестувальники у Львові хочуть забрати частину повноважень в ОДА
  Теги:
  Loading...