express.co.uk

Серед загиблих у Сирії російських найманців виявився помічник депутата Держдуми – ЗМІ

  Сам депутат підтвердив, що його помічник загинув поблизу Пальміри

  Помічник депутата Держдуми Михайла Дегтярьова (ЛДПР) загинув у Сирії, воюючи в числі російських найманців. Про це повідомляє російське видання "Слон".

  Видання інформує, що Сергій Морозов, якому було 38 років, був поранений в березні 2016 року недалеко від Пальміри і помер по дорозі до лікарні.

  Дегтярьов розповів, що Морозов був його другом, і підтвердив, що той справді загинув у бою біля Пальміри. Як додає видання, Морозов був посмертно нагороджений орденом мужності, фотографію нагороди бачив кореспондент видання.

  Також Reuters знайшло орден мужності, який передали родині ще одного громадянина Росії Максима Колганова, який, за даними агентства, загинув в лютому в Алеппо. Видання зазначає, що обидва брали участь у російській операції в Сирії за наймом приватної військової компанії. Колганов і Морозов до того, як відправитися в Сирію, воювали в Україні в одному підрозділі, яким командувала людина з позивним "Вагнер". Він, за деякою інформацією, потім створив ПВК (приватну воєнну компанію).

  Нагадаємо, за даними телеканалу Sky News, в бойових діях в Сирії загинули 500-600 російських найманців. Група російських найманців розповіла, що вони були завербовані надзвичайно засекреченою приватною військової компанією "Вагнер" і відправлені в Сирію на борту російських військово-транспортних літаків. Вони повідомили, що за суму, еквівалентну 3 тис. фунтів стерлінгів на місяць, вони були відправлені до місць бойових протистоянь і перестрілок з повстанськими групами, в тому числі з "Ісламської державою".

  Читайте також: Євросоюз та Канада вимагають негайного припинення бойових дій у Сирії

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 3 листопада 2016 року, російські винищувачі скинули бомби у Сирії, є загиблі та кількадесят поранених. 

  Попередній матеріал
  "Реанімаційний пакет реформ": Чиновники просто так "не проковтнули" оприлюднену інформацію своїх декларацій
  Наступний матеріал
  Запасів вугілля і газу вистачить, щоб перезимувати - Порошенко

  Російські винищувачі скинули бомби у Сирії: є загиблі та кількадесят поранених

  Євросоюз та Канада вимагають негайного припинення бойових дій у Сирії

  "Хімічні атаки та теракти": У Сирії спалахнули масштабні бойові дії на заході Алеппо

  У Брюсселі українці і сирійці провели акцію проти агресії Путіна

  Внаслідок російського бомбардування у сирійському селі загинули 22 дітей

  Євросоюз розширив санкції проти влади Сирії