Сепаратисти захопили Луганську ОДА

  Губернатор Луганщини Михайло Болотських, під тиском проросійськи налаштованих мітингарів, написав заяву про звільнення. Сьогодні ті захопили Луганську облдержадміністрацію увірвавшись усередину будівлі. А перед цим бійкою та сутичками, завершилося Народне Віче у місті.

  Там зібралися близько тисячі людей із українськими прапорами. Навпроти них - з російськими триколорами на мітинг вийшли кілька тисяч людей. Проросійські, агресивно налаштовані активісти не очікувано ринулися через дорогу, і з обвинуваченнями у фашизмі, накинулися на тих, хто стояв з українськими прапорами. У бійці постраждали більше десятка людей. З дівчат агресори зривали вінки, з одягу здирали синьо-жовті стрічки, виривали з рук українські прапори, розтрощили апаратуру для мітингу та розкидали квіти, які активісти поклали до пам’ятника Шевченку. Зайнявши територію на площі, натовп із російськими стягами, під вигуки Росія та Референдум - вирушив до обласної адміністрації. Там штурмом взяли будинок, в якому перебував губернатор області Михайло Болотських. Він згодом і написав заяву. Серед проросійські налаштованих мітингувальників було багато молодиків із закритими обличчями та битами.

  Анна, учасниця Віче:«Мы стояли на митинге Шевченко и толпа с российскими флагами, просто они митинговали на другой стороне, и потом толпой кинулись на нас. Вот избили моего сына, стояла возле него, кричали - отходи. Они пьяные, матом разговаривают. Даже на русском говорить не умеют по человечески, а считают себя русскими».

  Сергій Рубан, учасник Віче:«Фашисты с России кричат, что фашизм не пройдет чистая ирония. Короткая линейка милиционеров, которая была слишком мала, они могли сдержать. Пьяные лица, с криками, матами полезли драться, быстрее всего с России навезли. Целенаправленно после митинга подогрелись и пошли громить».

  Ігор Редін, Прокурор м. Луганська: «Что зафиксировали в данный момент? Нарушение требований закона».

  Попередній матеріал
  Збільшується кількість замінованої території на підступах до Криму
  Наступний матеріал
  Донецькі сепаратисти вимагають звільнити «народного губернатора» Губарєва
  Теги:
  Loading...