5.ua

Сепаратисти Донецька просувають "кримський сценарій"

  Сепаратисти Донецька  просувають "кримський сценарій". Хочуть зібрати так звану "Народну обласну раду" . Кличуть місцевих депутатів на позачергову  сесію. Кажуть, якщо  сесія не буде скликана, то завтра опівдні самі сформують "народну обласну раду".

  У будівлі ОДА забарикадувалися близько 2 сотень сепаратистів. Зняли з ОДА український прапор і встановили російський.

  Тим часом, міліція намагається переконати сепаратистів покинути будівлю. Прихильники Росії виганяють українських журналістів і пускають натомість лише російських. Сепаратисти барикадуються у приміщенні і планують протриматися там до завтра.

  Міліція ж Донецької області спростувала чутки, що начебто перейшла на бік сепаратистів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства. Прокуратура ж порушила кримінальне провадження за фактом захоплення  адмінбудівлі.

  "Органами міліціі відкрито кримінальне провадження за частиною першою ст.294. Це - масові заворушення. Санкція данноі статті передбачає покарання від восьми років позбавлення волі. На теперешній час створено слідчо-оперативну групу, яка відпрацьовує всі відеоматріали, які були зняти під час зіткнень під час зіткнень під ОДА. Відпрацьовуються особи, які приймали участь у цьому, а також ініціатори цих заворушень",- повідомила Алла Конік, прес-секретар прокуратури Донецькоі області.

  Попередній матеріал
  Сепаратисти зайняли Харківську облдержадміністрацію
  Наступний матеріал
  Донецька міліція не перейшла на бік сепаратистів
  Теги:
  Loading...