Семерак заявив про створення інтегрованої Держекоінспекції

  Пріоритетом для Мінекології є створення інтегрованої екологічної інспекції, що об'єднає всі моніторингові та контрольні функції

  У Мінекології заявили про намір створити оновлену Держекоінспекцію до кінця 2016 року. Про це повідомив голова відомства Остап Семерак у ході зустрічі з представниками бізнес-асоціацій, передає УНІАН.

  Зазначається, що одним із пріоритетів діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України є створення інтегрованої нової екологічної інспекції, яка об'єднає в собі усі контролюючі функції міністерства та інших відомств, до кінця 2016 року.

  "Один із пріоритетів Мінекології, який ми собі поставили до кінця 2016 року, - це створення інтегрованої екологічної інспекції. Давайте говорити чесно, що екологічна інспекція в нинішньому її вигляді - це не той інструмент, який повинен працювати в Україні. Ми вирішили об'єднати всі моніторингові та контрольні функції, які існують на сьогодні в різних органах, в один інтегрований орган", - зазначив Семерак.

  Семерак наголосив на необхідності оновлення кадрового складу майбутньої інспекції.

  "Ми маємо повністю оновити кадровий склад інспекції, провести конкурсний відбір, навчання... На сьогодні в екоінспекції працює 2700 осіб, які мають зарплату по 2000 гривень на місяць. Така ставка мотивує людей шукати неправомірні заробітки", - додав голова Мінекології.

  Він також зауважив, що до повноважень інспекцій необхідно включити функції, які виконують наразі інші державні органи, зокрема: "Уряд має інтегрувати в нову інспекцію контролюючі функції від Державної служби геології та надр, Державного агентства рибного господарства, Державного агентства лісових ресурсів та Державної інспекції сільського господарства".

  За словами міністра, до середини літа планується підготувати перші проекти документів, що регламентують роботу нових органів.

  "Ми ставимо перед собою завдання до середини липня внести на розгляд пакет документів про нову інспекцію для початку процесу міжміністерського узгодження", - зазначив Семерак.

  Попередній матеріал
  Суд скасував Шустеру заборону на роботу в Україні
  Наступний матеріал
  Аваков обіцяє скасувати монополію на виготовлення автомобільних номерів

  Мінекології створить карту всіх звалищ України

  В Україні перевірять усі сміттєзвалища – Мінекології

  Екс-глава Мінекології Шевченко стане позаштатним радником Саакашвілі