5.ua

Селяни Київщини готуються до партизанської війни проти окупантів

  Кримські події змушують гуртуватися українців. Так, у Обухівському районі Київщини, вирішили пригадати досвід дідів-партизанів і розпочали військові навчання – аби в разі потреби бути готовими до бойових дій.

  На міському стадіоні у Трипіллі вишикувалося понад з сотні охочих опанувати військову справу. Чоловіки пригадують минуле, коли на цих територіях діяли партизанські загони.

  Бійці діляться на взводи, далі рушають по черзі до інструкторів-офіцерів запасу. Спершу – основи рукопашного бою: тут навчають, як зупинити нападника з ножем, або пістолетом.

  Інструктор: "И вот таким вот образом он меня бьет. Что мы имеем отсюда? Рука у нас направляется вовнутрь, поэтому лучше всего поставить вот такой клинышек руками, и чуть-чуть поднадавить на него. То есть, движение пройдет мимо. Да, перенаправить. То есть, что мы имеем? Раз перенаправили, и ну и все, в принципе".

  Вадим Лазюков, самооборонівець: "Научился немножко блоки, руки отводить. Теперь немного практики, набираться опыта, чтобы тактика была".

  Далі самооборонівці рушають до зброї. Вона викликає найбільше зацікавлення. В арсеналі – гранатомети, кулемети, рушниці та гранати. Тут як музейні експонати, так і справжня зброя.

  Сергій, капітан у відставці: "І в бою, і в охотнічій зброї різні випадки бувають, що приходиться, або ж патрон буває заклинить, або ж різні бувають випадки, що потрібно бистро розібрати і потом знову скласти".

  Микола, тренер: "Розборка і зборка – 45 секунд. Встигають. Як гарно потренєруються – то встигають".

  Майбутніх партизанів також навчають, як надати першу медичну допомогу при пораненнях, зупинити зловмисників на автівках та захистити себе від хімічної зброї. Курс прискорений – триває трохи більше двох годин.

  Анатолій Дягтяр, сільський голова Трипілля: "Мы проводим уже практические занятия для того, чтобы люди умели на тот случай, если вдруг сюда будут входить либо войска, интервенты, либо титушки, либо те же сепаратисты, чтобы мы тут могли их встретить и дать нормальный, хороший отпор".

  Пильно стежить за тренуваннями і малий Романко. Хвалиться, що знає чому самооборонці вийшли на навчання.

  Романко,мысцевий хлопчик: "Перемогти беркутівців і росіян. Не помню, як то місто зветься... Крим! Щоб їх у Криму не було".

  Варвара Плітус, Валентин Стрєльцов, 5 канал.

  фото segodnya.ua

  Попередній матеріал
  Велика Британія допоможе знайти кошти, вкрадені у України колишніми чиновниками
  Наступний матеріал
  MasterCard та Visa розблокували платіжні картки одного із російських банків
  Теги:
  Loading...