Секретні матеріали радянських спецслужб щодо Голодомору зібрали у книжку

  Секретні матеріали радянських спецслужб щодо Голодомору зібрали у книжку. Видання про страшні події 32-33-ого років побачило світ у Луганську.
  У збірці таємні документи, які розсекретила СБУ протягом останніх трьох років. Серед них підтвередження  вдалого врожаю у ті роки, службові записки керівників дитячих будинків про смерть вихованців від голоду, звернення селян до партії з благанням врятувати їхні сім`ї від голодної смерті. Поки що до книжки увійшла лише частина матеріалів, яку обробили працівники цивільного архіву і студенти-волонтери. Утім, цілком усі документи доступні  - переконують в СБУ. Власні збірки так само має видати служба безпеки  в інших областях упродовж цього року.

  Ігор Майстренко, заступник начальника управління СБУ в Луганській області: "Це вперше чергу свідчення людей того періоду, пояснювальні записки працівників партійних органів які подавалися в центральні органи які вказували на події голодомору. Це скільки людей померло, померло від голоду. Це матеріали які свідчать про те що забір останнього зерна в цих регіонах він веде до вимирання народу".
  Попередній матеріал
  Мітинг прихильників Саркісяна відбувся у Єревані
  Наступний матеріал
  Коммунисты хотят проверить деятельность Балоги
  Теги:
  Loading...