facebook.com/markian.lubkivskyi

СБУшника, який самовільно виїхав до Росії і потрапив у руки ФСБ, вже допитують в Україні

  Підполковник давно перебував у полі зору внутрішньої безпеки СБУ

  Служба безпеки вже почала допит співробітника департаменту контррозвідки СБУ підполковника Юрія Іванченка, який самовільно виїхав до Росії і там потрапив до рук ФСБ. СБУшника затримали одразу після того, як він повернувся в Україну. Після допиту у Москві російськими спецслужбами українця депортували.

  Про це в п'ятницю, 8 квітня, повідомив голова СБУ Василь Грицак, передає прес-служба відомства. Він зазначив, що підполковник давно перебував у полі зору внутрішньої безпеки СБ України: "У травні минулого року йому було скасовано допуск до державної таємниці за службові порушення, а у грудні рішенням керівництва його вивели у розпорядження". 

  У прес-службі також розповіли, що Іванченко просив дозволу на поїздку до Росії, щоб "відвідати хвору родичку". Коли йому відмовили, співробітник грубо порушив правила і наприкінці березня самовільно перетнув кордон. У Росії підполковника затримали агенти ФСБ. У російських спецслужбах заявили, що Іванченко брав участь в операції з вербування російських спецслужбовців, розробленій ЦРУ.

  Попередній матеріал
  Деканоідзе: Я дуже сподіваюся на нового Генпрокурора
  Наступний матеріал
  Інформації про злочини стало більше, тому що люди частіше звертаються до поліції - Деканоідзе
  Теги:
  Loading...

  ФСБ піймала ватажків "ДНР" на розкраданні пального на Донбасі

  ФСБ заявляє про затримання українського контррозвідника

  Силовики викрили українця, якого завербувала ФСБ

  У Дніпропетровську арештували агента ФСБ