Фото СБУ

СБУ знешкодила диверсійні групи путінських спецслужб у Харкові

  Співробітники Служби безпеки України знешкодили кілька диверсійних груп у Харкові. Також затримано ватажка однієї з них на прізвисько "Ігнат".


  Він координував протиправну діяльність терористів на території окупованого Криму, Харкова та Донецька від імені так званої "Красної народної армії". У його помешканні знайшли гранати, бронежилет та антиукраїнську літературу. У мобільному телефоні – численні фото залізничних шляхів та мостів.

  За даними СБУ, ватажок злочинного угрупування в червні ц.р. у АР Крим від активу проросійських формувань, котрі координують діяльність сепаратистів та терористів з Сімферополя, Феодосії та Ялти, отримав інструкції, завдання та кошти в сумі понад 50 тисяч доларів США для вчинення терористичних актів та сепаратистських дій в Україні.

  Зокрема, було заплановано здійснення 26 вересня ц.р. вибухів біля приміщень ОДА в мм. Харкові та Дніпропетровську, а також розвішування на адміністративних будівлях прапорів РФ та т.зв. "Новоросії".

  Цього ж дня була знешкоджена інша підривна група під керівництвом громадянина України, який за завданням спецслужб РФ готував вчинення терористичних актів на об’єктах життєзабезпечення та розповсюджував матеріали сепаратистського характеру задля порушення територіальної цілісності України.

  Ватажки підривних груп під час проведення процесуальних дій визнали свою причетність до протиправної діяльності та дали викривальні покази про координацію їхніх дій представниками російських спецслужб. СБУ оприлюднило відео одного із таких зізнань.


  Попередній матеріал
  В Умань святкувати Новий Рік прибуло більше 20 тис. хасидів
  Наступний матеріал
  Словаччина ратифікувала Угоду про асоціацію України з ЄС
  Теги:
  Loading...