5.ua

СБУ завершила розслідування кримінальної справи "миколаївського сепаратиста"

  У Миколаївській області Служба безпеки України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за посягання на територіальну цілісність і недоторканість України стосовно лідера проросійської радикальної організації, який за завданням російських спецслужб активно поширював ідеї  виходу регіону із складу України, організовував та координував сепаратистські заходи на Миколаївщині.
   Про це прес-служба відомства повідомила 2 червня.

  Як зазначили у СБУ, 38-річний мешканець Миколаєва, лідер проросійської радикальної організації

  "Миколаївський спротив", підбирав активістів з числа жителів обласного центру для агітаційної роботи, спрямованої на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації у Миколаївській області.

  За вказівкою своїх кураторів з Автономної республіки Крим та Російської Федерації, у визначений ними час ця радикальна організація брала активну участь у спробах захоплення адміністративних будівель органів влади та місцевого самоврядування.

  "7 травня ц.р. співробітники СБУ затримали зловмисника у його власній квартирі у Миколаєві. Під час обшуків помешкання знайдено та вилучено пістолет калібру 8 мм моделі ПСШ-65. Під час допитів затриманий зізнався, що отримував вказівки від громадянина України, який був завербований спеціальними службами Російської Федерації, та брав участь у підривній діяльності проти України",- підкреслили у СБУ.

  Обвинувальний акт направлено до обласної прокуратури для подальшого скерування до суду.
  Попередній матеріал
  Семерак: Кабмін ризикує не розпродати автівки з аукціону
  Наступний матеріал
  Терористи штурмують управління Луганського прикордонного загону (оновлюється)