Фото прес-центру СБУ

СБУ затримала у Красному Лимані шпигуна терористів

  Служба безпеки України затримала у м. Красний Лиман (Донецька область) бойовика "ДНР" – громадянина України М., який передавав терористам дані про дислокацію та переміщення українських військових.


  Про це у прес-центрі СБУ повідомили 25 серпня.

  Зокрема зазначено, що М. інформував терористів щодо маршрутів пересування й озброєння блокпостів та патрулів сил АТО у м. Красний Лиман.

  "Встановлено, що під час визволення Слов’янська та Артемівська, а також знешкодження бойовиків у містах Зугрес, Торез, смт. Кіровське Донецької області, затриманий збирав та передавав дані про чисельність особового складу, види озброєння, кількість і технічний стан військової техніки ЗС України та Нацгвардії", - повідомили у СБУ.

  Також він безпосередньо брав участь у збройних нападах на українських вояків у складі диверсійно-розвідувальної групи. Після втечі його оплічників диверсант, виконуючи завдання терористів, залишився в тилу та під виглядом мирного мешканця збирав розвідувальну інформацію, яку бойовики "ДНР" використовували для нападів на українських військових, нанесення ударів по колонах  бронетехніки.

  На цей час тривають оперативно-слідчі дії.
  Попередній матеріал
  Терористи обстрілюють Донецьк і шукають у місті диверсантів
  Наступний матеріал
  У Сирії ісламісти звільнили із полону американського журналіста і німця
  Теги:
  Loading...