Фото sbu.gov.ua

СБУ затримала російського диверсанта, який мав завдання дестабілізувати ситуацію на півдні країни

  У Чернігівській області співробітники Служби безпеки України у взаємодії з Державною прикордонною службою України затримали громадянина Російської Федерації, який намагався потягом Полоцьк-Симферополь в'їхати на територію України та АР Крим для виконання диверсійних завдань.

  Про це повідомляє прес-центр СБУ.

  Під час особистого догляду в нього було виявлено: 5 мобільних телефонІв, 23 сім-карти, 17 сигнальних ракет та 5 пристроїв для здійснення пуску цих ракет, 2 військових квитка Збройних Сил РФ, 3 фотоапарати, 11 карт пам'яті для цифрового фотоапарату, таблицю позивних радіозв'язку.У блокноті затриманого знайдено номер мобільного телефона офіційної особи ФСБ РФ, безпосереднього координатора диверсанта.

  Під час допиту затриманий зізнався у виконанні завдання в інтересах спецслужб Росіі для дестабілізації ситуації у південних регіонах України, зокрема тероризування мирного населення.

  Нагадаємо, 12 березня о першій годині ночі співробітники УСБ України в Херсонській області виявили та затримали розвідгрупу Збройних сил РФ, яка проникла на територію Херсонської області з АР Крим поза пунктами контролю.

  Крім того, був затриманий мешканець Херсонської області, який планував на чолі озброєної групи здійснити захоплення стратегічних об’єктів, зокрема, Каховської ГЕС

  Попередній матеріал
  Обама і Меркель готові ввести нові санкції щодо Росії
  Наступний матеріал
  Майже всім затриманим сепаратистам Харкова суд призначив утримання під вартою