Санкції проти Росії
Санкції проти Росії Facebook / Петро Порошенко

СБУ запобігла закупівлі шкільних автобусів, вироблених Росією

На Луганщині Служба безпеки України запобігла закупівлі санкційної російської продукції у межах програми "Шкільний автобус"

"Співробітники Служби безпеки України запобігли на Луганщині закупівлі за бюджетні кошти шкільних автобусів, вироблених російським підприємством, стосовно якого Україною введено спеціальні санкції", – повідомляється на сторінці СБУ у Facebook.

Правоохоронці встановили, що тендерний комітет одного з районних відділів освіти оголосив процедуру відкритих торгів із закупівлі шкільних автобусів загальною вартістю 1,450 млн грн.

"Обидва учасники конкурсу надали пропозиції поставок автобусів, виготовлених на заводі країни-агресора. Для участі у тендері автомобілі були косметично модифіковані в Україні для відображення іншої «марки» у документації", – йдеться у повідомленні.

У СБУ також зазначили, що на російського виробника автобусів рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", затвердженого президентом України, накладено санкції у вигляді заборони державних закупівель його продукції протягом трьох років.

СБУ поінформувала про виявлені факти тендерний комітет, який відхилив пропозиції обох учасників.

Як повідомляв 5.UA, СБУ упіймала на хабарі у $10 тис. гендиректора держпідприємства та його заступників.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Спецобладнання, зброя та гранати: СБУ викрила членів волинського ГФ у незаконному стеженні

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Луганську покінчила з життям 17-річна помічниця пропагандиста Грема Філліпса
Наступний матеріал
Україна поліпшила позиції у рейтингу конкурентоспроможності
Loading...