СБУ визнала участь свого співробітника у резонансному ДТП із "швидкою"

  Кримінальне провадження щодо ДТП у Феодосії, в якій загинули лікар і фельдшер швидкої допомоги, передадуть до Кримської військової прокуратури, адже одним із учасників аварії був офіцером СБУ - повідомляє прес-служба прокуратури Криму.

  Олексій Смірнов, в.о. прес-секретаря прокурора АР Крим: "На сегодняшний день следствием установлено, что за рулем автомобиля, допустившего столкновение с машиной скорой помощи, находился офицер СБУ. В связи с чем решается вопрос о передаче данного уголовного производства в прокуратуру Крыма по надзору за соблюдением законности в венной сфере. Так как он был военнослужащий, этим вопросом должна заниматся военная прокуратура". 

  Санкція статті, за якою порушили провадження, передбачає позбавлення волі від 5-ти до 10-ти років. У Службі безпеки України запевняють: винних - покарають. Нагадаємо, 9 березня у Феодосії зіткнулися легковий автомобіль та карета швидкої допомоги, в якій везли до лікарні пацієнта у комі. Внаслідок аварії загинули двоє людей - фельдшер та лікар, троє зазнали травм.

  Попередній матеріал
  У Ватикані протестували жінки - вимагали права бути священниками
  Наступний матеріал
  Сьогоднішній конклав у Римі проходить за посилених заходів безпеки [відео]
  Теги:
  Loading...