СБУ викрила масштабний центр фінансування терористів "ЛНР"

Заарештовано 130 рахунків підприємств, причетних до роботи конвертцентру

На Луганщині співробітники СБУ припинили діяльність конвертаційного центру, через який у тому числі фінансувалася терористична організація "ЛНР". Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Зазначається, що конвертцентр організували четверо мешканців Луганської та Київської областей. Вони "обслуговували нелегальний бізнес понад десятка виконавців. Конвертцентр надавав "послуги" з мінімізації податкових зобов'язань, штучного формування податкового кредиту та переведення коштів у готівку", – повідомляє відомство.

Як з'ясувалося, серед клієнтів конверту були комерційні структури з тимчасово окупованих терористами територій, що не пройшли перереєстрацію згідно з українським законодавством, але мали рахунки у вітчизняних банках.

Правоохоронці наразі заявляють про 8 млн грн, що проходили цими рахунками. За оперативною інформацією, гроші знімалися та готівкою перевозилися до т.зв. "ЛНР". Частина з них йшла на фінансування незаконних збройних формувань терористів.

Під час обшуків в офісах злочинної організації та за місцем проживання зловмисників у Сєверодонецьку та Лисичанську співробітники СБУ вилучили бухгалтерську, податкову документацію, печатки та штампи майже 30 фіктивних фірм, задіяних у оборудці.

/
/
/

Як стало відомо, вже накладено арешти на понад 130 рахунків підприємств у 4 банківських установах. Лише в одному банку на рахунках заблокували понад 2,5 млн грн.

СБУ відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 258-5 Кримінального кодексу України – фінансування тероризму.

Нагадаємо, 13 липня заробітчанин, якого силою загнали до банди "ДНР", здався СБУ.

Попередній матеріал
В "Укроборонпромі" поділилися успіхами щодо імпортозаміщення деталей з РФ
Наступний матеріал
Ворог проводить численні артобстріли зі 152-мм зброї – сили АТО тримають ситуацію під контролем

Заробітчанин, якого силою загнали до банди "ДНР", здався СБУ

СБУ позбавила акредитації російську журналістку за розкриття позицій сил АТО на Донбасі

У Лисичанську контррозвідка СБУ схопила інформатора "ЛНР"

СБУ оприлюднила відео допиту російського офіцера-диверсанта