СБУ: Українські хакери не причетні до "ботнету"

  Служба безпеки України спростовує причетність українських хакерів до керування глобальною мережею контрольованих комп`ютерів - так званого "Botnet".

  Інформація про шістьох кібер-злочинців, які начебто працювали з території України, з`явилася кілька днів тому. Її поширила  британська компанія з безпеки "Фіджен".

  За словами чільника СБУ, ця інформація неадекватна і не відповідає дійсності. Нині відомство активно працює над з`ясуванням усих подробиць цієї справи.

  Валентин Наливайченко, голова СБУ: "На сьогодні разом з нами працює в Києві група з ФБР, ми в тісному контакті з спецслужбами Великої Британії. До речі через них намагаємось з`ясувати - звідки в британських з`явилася саме така інтерпретація комп`ютерних загроз. А також з ФСБ Росії".

  (Довідка: "Ботнет" - це комп`ютерна мережа з запущеними "ботами" (автономним програмним забезпеченням), таємно встановленими на комп`ютері жертви. Зазвичай використовуються для нелегальної діяльності - розсилання спаму, перебору паролів на віддаленій системі, організації мережевих атак).

  Попередній матеріал
  У Києві заарештували співвласника "Західкомбанку"
  Наступний матеріал
  Морякам "Фаїни" не виплатять морального відшкодування
  Теги:
  Loading...