crime.in.ua

СБУ: сутички в Одесі профінансовані Клименком і Арбузовим

  Провокації в Одесі, через які загинули десятки людей, були профінансовані колишніми урядовцями Сергієм Арбузовим та Олександром Клименком. Такі закиди оприлюднила представник прес-служби СБУ Катерина Косарєва.


  За її словами, планам сепаратистів щодо дестабілізації ситуації у регіоні вдалося зашкодити завдяки активній підтримці місцевих мешканців.  Раніше, екс-міністр доходів і зборів Олександр Клименко та колишній віце-прем'єр міністр Сергій Арбузов оголошені в міжнародний розшук.

  Між тим Олександр Клименко заперечує свою причетність до фінансування бойовиків у Одесі.

  Клименко запевняє, що у правоохоронців немає доказів його причетності до організації сепаратистських виступів, під час яких загинули десятки людей. Він переконаний, що у цій ситуації силовики намагаються зробити із нього цапа-відбувайла.

  Нагадаємо, вчора в центрі Одеси відбулися зіткнення між сепаратистами і прибічниками єдності України. Сепаратисти застосували вогнепальну зброю і вбили кількох людей, в той же час прибічники єдності в масовій бійці відтіснили проросійських активістів, знищили їх наметове містечко. Внаслідок подій сталася пожежа в будинку профспілок, який займали сепаратисти, через що загинуло кілька десятків людей.  Після зіткнень в місті було госпіталізовано більше 170 людей, двоє з них померли.
  Попередній матеріал
  Президент Польщі звинуватив Росію у розв'язуванні нової "холодної війни"
  Наступний матеріал
  “Металіст” спростовує інформацію про участь своїх уболівальників в одеських сутичках