СБУ: Справа за фактом вчинення геноциду в Україні майже завершена

  Кримінальна справа за фактом вчинення геноциду в Україні майже завершена і невдовзі буде передана до суду. Про це на зустрічі із журналістами заявив заступник голови СБУ Микола Герасименко.

  Щоправа, точну дату розгляду матеріалів судом - у СБУ не повідомляють. Пояснюють - для цього необхідно провести ще низку експертиз. А також - внести зміни у законодавство. Адже не готове до таких складних справ, - пояснив пан Герасименко. Він також запевнив - можлива зміна влади в країні після президентських виборів жодним чином не вплине на завершення слідства.

  Нагадаємо, слідство у справі геноциду триває уже півроку, а слідчу групу скаладають понад півтори сотні співробітників служби безпеки із різних регіонів України.

  Микола Герасименко, заступник голови СБУ: Ссправа буде передаватися до суду тільки після завершення демографічої експертизи, ряду судових експертиз, щоб визначити причину смерті людей, ми не поспішаємо в цьому. Однак якщо експертизи будуть завершені і підійдуть клопотання зза кордону. наші слідчі готові підготувати документи для подальшого прийняття рішень по справі".

  Ігор Юхновський, в.о. голови українського інституту національної памяті: "Ми мусимо дослідити все це, що було зроблено з нашим народом в минулому. Ми маємо говорити про добрі і про злочинні справи. і ці злочинні справи ми як незалежна держава маємо засудити. ми це і робимо".

  Попередній матеріал
  МЗС не підтверджує інформацію про звільнення "Аріани"
  Наступний матеріал
  Рік реконструкції НСК "Олімпійського"
  Теги: