5.ua

СБУ щодня відбиває хакерські атаки на систему ЦВК "Вибори"

  Служба безпеки України заявляє, що робить усе можливе для того, щоб парламентські вибори в Україні пройшли мирно і спокійно в кожному окрузі – від Заходу до Сходу.
  Про це голова СБУ Валентин Наливайченко заявив в ефірі телеканалу одного з телеканалів 21 жовтня.

  "За завданням Президента ми працюємо над тим, щоб зачистити державу від диверсантів, захистити ресурси ЦВК та разом з МВС і ГПУ вжити таких упереджувальних заходів, які б дозволили кожному громадянину думати не про безпеку, а про те, де його паспорт і за кого він хоче проголосувати", - сказав голова СБУ.

  Наливайченко уточнив, що Служба здійснює контртерористичні та контррозвідувальні заходи до дня голосування та забезпечує охорону ресурсів і сайту ЦВК, а також системи "Вибори".

  "Щодня з 18 жовтня тисячами здійснюються атаки на ресурс "Вибори" і вони відбиваються нашими фахівцями разом з іншими відомствами. Для нас дуже важливо захистити цей електронний острівець справжніх чесних виборів", - наголосив голова СБУ.

  Він також нагадав, що для сигналів про порушення та спроби підкупу виборців діє "гаряча лінія" СБУ та працюють спільні групи, до яких запрошено громадських активістів.

  Раніше глава СБУ повідомив про затримання росіянина, підозрюваного у замаху на кандидата в народні депутати.
  Попередній матеріал
  Побут українських бійців у Первомайському та Пісках - очима журналістів "5 каналу"
  Наступний матеріал
  На Львівщині розпочато кримінальне провадження за фактом масового отруєння дітей