СБУ попередила лiдера "Сойму пiдкарпатських русинiв" щодо сепаратизму

  СБУ офіційно попередила лiдера "Сойму пiдкарпатських русинiв" про вiдповiдальнiсть за зазiхання на територiальну цiлiснiсть країни. Про це сьогодні на брифінгу повідомила речниця Служби Безпеки України.
  Лідер закарпатських русинів зробив ряд заяв щодо необхідності реалізації мешканцями Закарпаття права на самовизначення поза межами Української держави.

  Окрім лідера русинів,  працівники СБУ проводять так звану "профілактичну роботу" і з іншими членами цієї організації. Таких заходів СБУ вживає в  контекстi майбутнього другого з`їзду депутатiв усiх рiвнiв, який вiдбудеться 1 березня в Сіверськодонецьку. У Службі припускають, що на цьому з`їзді, так само як і на зборах у 2005-му, будуть закликати до сепаратизму.

  Марина Остапенко, речниця СБУ: "Проводиться опитування політичних діячів, керівників органів місцевого самоврядування, активістів партійних та громадських діячів та профілактична робота з метою застереження ініціаторів з"їзду від скоєння дій з ознаками посягань на цілісність держави".
  Попередній матеріал
  Левченка попередили щодо сепаратистських заяв
  Наступний матеріал
  У косовському місті Митровиця тривають протести проти незалежності Косова
  Теги:
  Loading...