СБУ показово знищила 100 кілограмів героїну (репортаж)

  Служба безпеки України спалила більше центнера вилученого у злочинців героїну. Вартість цієї партії експерти оцінюють у 20 мільйонів гривень. Наркотики під охороною "Альфи" знищили на сміттєпереробному заводі в Києві.

  Ці кадри нагадують кримінальний бойовик. Поміж павільйонами заводу на околиці міста зупиняються авто із тонованими вікнами. Під охороною озброєних людей у чорних масках з мікроавтобуса вивантажують сумки з наркотиками. Проте їх вже нікому не продадуть і жоден наркоман не отримає дози з цієї партії. У супроводі альфівців співробітники СБУ приїхали сюди, щоб знищити 117 кілограмів отрути. Спершу - демонстративний аналіз, щоби переконати журналістів - цей порошок ніщо інше як висоякісний героїн.

  Вартість цієї партії СБУ оцінює у 20 мільйонів гривень. Її могло би вистачити на 200 тисяч наркоманських доз.

  Олександр Аргат, 5 канал: "На заводі ставлення до цього наркотику аж ніяк не шанобливе. Його змішують з іншим, звичайним київським сміттям і спалюють у пічі. За декілька секунд від нього залишиться тільки дим".

  Співробітники СБУ переконані - жодного грама наркотику після такої процедури не вціліє. Самі ж вони чекали цього моменту два роки. Ще у квітні 2007-го правоохоронці упіймали на гарячому громадянина Туреччини, який саме пакував сумки з героїном в автомобіль. Його банда планувала переправити зілля до країн Західної Європи. Злочинець уже отримав вісім років ув`язнення, його бізнес-партнери українці - у міжнародному розшуку. Спалити героїн СБУ змогла тільки зараз - чекали рішення суду.

  Як звітує СБУ, на складах спецслужби лежать ще сотні кілограмів наркотиків. Усі їх так само знищать одразу ж після рішення суду. Загалом же за два останніх роки на території України затримали півтонни зілля, яке везли до Західної Європи.

  Олександр Аргат, Василь Мартищенко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Нові правила забудови у Києві (репортаж)
  Наступний матеріал
  Прем`єр Ірландії відправив у відставку усіх міністрів
  Теги:
  Loading...