ssu.gov.ua

СБУ оприлюднила фото звільнених українців

Із заручників звільнено Володимира Жемчугова та співробітника ООН Юрія Супруна

Служба безпеки України опублікувала звільнених українських заручників Володимира Жемчугова та Юрія Супруна. Вони вже на українській території. Їм буде надана необхідна медична допомога. 

Представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко також опублікувала фото на своїй сторінці у Facebook.

"Володимир Жемчугов і Юрій Супрун - на свободі! Вже за кілька годин Володимир і Юрій будуть у Києві, в одній з найкращих лікарень, президент доручив послати за ними санітарний, евакуаційний літак. Вони потребують серйозного лікування, реабілітаціі, Володимир - ще і протезування. Володю зустрічала його мужня дружина, Олена, він вже поговорив телефоном з мамою і президентом... Понівечений, без кінцівок, майже сліпий, захоплений рік тому бойовиками, останні кілька місяців Володимир провів навіть не в тюремній лікарні, а в камері, звідки його тягали на "суд" , погрожуючи тридцятирічним ув'язненням. В такому страшному стані орки утримували Володю в тюрмі... Я не знаю, як серце Олени , дружини, витримало цю іх зустріч... Ми всі плакали", - зазначила у своэму дописы Ыоина Геращенко.

 

Володимир Жемчугов не військовий, у полон потрапив після того, як випадково підірвався на розтяжці. Бойовики звинувачують його в диверсійній діяльності, і міняти не бажали. Вибухом йому травмувало очі, відірвало руки, осколки потрапили в живіт і стегна. Бойовики ж звинуватили його в підриві залізничних колій і ліній електропередач.

Співробітник ООН Юрій Супрун потрапив в заручники до терористів в окупованому Донецьку 8 квітня.

Нагадаємо, напередодні Полрошенко заявив, що утримуваний у заручниках у бойовиків "ЛНР" з осені 2015 року українець Володимир Жемчугов в суботу, 16 вересня, повернеться додому.

Попередній матеріал
Кращі зразки авіатехніки: У Києві стартував Ukraine Avia Fest
Наступний матеріал
Порошенко попросив Меркель про лікування Умерова у Німеччині
Теги:
Loading...
Порошенко: З полону звільнили українців Жемчугова і Супруна

Порошенко: З полону звільнили українців Жемчугова і Супруна

Порошенко заявив, що тяжкопоранений українець, якого утримують у заручниках "ЛНР", повернеться додому

Порошенко заявив, що тяжкопоранений українець, якого утримують у заручниках "ЛНР", повернеться додому