СБУ обіцяє розсекретити ВСІ документи про УПА та Голодомор

  Зняти гриф "таємно" з документів, пов`язаних з УПА, репресіями та Голодомором обіцяє СБУ до кінця цього року. Про це заявив виконувач обов`язків голови Спецеслужби Валентин Наливайченко.

  Йдеться про 800 тисяч кримінальних справ за період з 1917 по 91ий роки. До матеріалів матимуть доступ усі охочі. Розсекречені документи планують розмістити на Інтернет-сайті.  Людина, яка знайде на ньому прізвище родича, зможе  отримати його фотокартку чи особисту річ. Для цього  буде потрібно лише написати заяву. Чільник СБУ звернувся до російських колег посприяти оприлюдненню секретних матеріалів. Адже багато їх - досі в московських архівах. Есбеушеники переконують: доступними стануть і ті документи, в яких фігуруватимуть прізвища нинішніх чиновників чи політиків. Навіть якщо з`ясується, що хтось був агентом КДБ.

  Валентин Наливайченко, виконувач обов`язків голови СБУ України: "Жодна справа агентурна, жодне агентурне повідомлення, де можливо є поівдомлення про нині діючих політиків не зупинять процес розсекречення. Принципова позиція - побачити всі сторінки, які... Більше того, вони будуть розміщені у цифровому вигялід на національному веб-порталі. Тут вже не збрешеш".

  Попередній матеріал
  Суд Києва розглядає справу про банкрутство компанії БІК
  Наступний матеріал
  У Будапешті обговорюють проект газогону "Набукко" в обхід Росії
  Теги:
  Loading...