sbu.gov.ua

СБУ ліквідувала великий конвертцентр на Харківщині

На Харківщині Служба безпеки України спільно з Державною фіскальною службою припинила протиправну діяльність потужного конвертаційного центру.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

До складу конвертцентру входили кілька десятків фіктивних підприємств, що використовувались для виведення у тіньовий обіг коштів провідних державних підприємств машинобудівної і транспортної галузей. Обсяг незаконних операцій лише з січня цього року перевищив 500 млн грн.

Центр був розташований в окремій будівлі в лісопарковій зоні Харкова, обладнаній новітніми засобами безпеки, у тому числі спеціальним бункерним приміщенням для екстреного знищення печаток і документів, а для ведення тіньової бухгалтерії використовувалася надпотужна комп'ютерна система.

Охорону будівлі та прилеглої території забезпечували озброєні охоронці. Для прикриття незаконної діяльності один з його керівників створив громадську організацію, яка нібито сприяла правоохоронній діяльності. Зловмисник, до того ж, знаходився під впливом спецслужб Росії, які через підконтрольні їм російські недержавні структури здійснювали діяльність на шкоду інтересам України.

У рамках кримінального провадження СБУ провела спецоперацію, за результатами якої протиправна діяльність конвертаційного центру припинена. Під час обшуків вилучено печатки фіктивних компаній, бухгалтерську документацію. Слідчо-оперативні дії тривають.

Нагадаємо, у Запоріжжі СБУ затримала бойовика так званої "ДНР", який прибув до міста для створення конвертаційного центру з фінансування терористичної діяльності.

Попередній матеріал
Семеро громадян Вірменії намагалися виїхати з України за хабар у 500 євро
Наступний матеріал
На "5 каналі" стартувала нова ранкова передача "Інформаційний ранок"
Теги:
Loading...