Фото прес-центру СБУ

СБУ ліквідувала два потужні канали постачання психотропів, що координувалися з Росії

Протягом останніх 1,5 місяця співробітники Служби безпеки України ліквідували два потужні канали контрабандного постачання в Україну психотропної речовини "PVP".

Про це інформує прес-служба відомства. Згідно з повідомленням, наркомережа була організована та координувалася з території Російської Федерації.

Зазначається, що спецслужбовці провели спецоперацію з ліквідації контрабандного постачання в Україну та розповсюдження небезпечних психотропних речовин. У ході цієї операції правоохоронці зупинили протиправну діяльність двох злочинних груп, які реалізовували психотропи на території Харківської, Київської, Одеської та Львівської областей.

Правоохоронні органи затримали 6 осіб, вони вилучили понад два кілограми концентрованого психотропну та велику кількість виготовлених сумішей для паління. Усім затриманим оголошено підозру.

"Партії з психотропними речовинами (від 500 грамів і більше) зловмисники замовляли в Китаї та контрабандним шляхом доставляли через міжнародну поштову службу на адреси українських кур’єрів. У посилках контрабандисти ретельно маскували психотропи, приховуючи їх у середині побутових та електронних приладів (корпуси фільтрів для води, акустичні колонки, дитячі іграшки тощо). Адміністратори отримували через мережу Інтернет замовлення та організовували збут психотропну у роздріб. Оплата відбувалась через інтернет-гаманець", - ідеться в повідомленні.

Крім того, СБУ встановила, що кошти, які надходили на рахунки інтернет-гаманців, за допомогою системи електронних платежів виводились на територію сусідньої держави, потому вони через банківські установи РФ переводилися організаторами у готівку.

Попередній матеріал
Перший літак із останками загиблих у аварії літака Germanwings прибув до Німеччини
Наступний матеріал
Тристороння контактна група не матиме пауз у роботі через відставку Тальявіні
Теги:
Loading...