Савченко розповіла, які збройні формування воюють на Донбасі

  Депутат виділила чотири групи вояків

  Депутат від "Батьківщини" Надія Савченко вважає, що на Донбасі проти України воюють кілька категорій озброєних формувань. Про це повідомляє "Українська правда".

  Савченко виділила чотири групи вояків. За її словами, незважаючи на те, що бойовики "ДНР" та "ЛНР" виступають проти українських сил разом, у зоні АТО зібралися представники чотирьох груп.

  "Вони себе називають ополченцями. Ми їх називаємо сепаратистами. Але насправді є ті, й ті, і ще є терористи. Це все різні категорії, і я зустрічалася з усіма", – сказала вона.

  "Ополченці – це ті, що пішли за ідею, повелися на російську пропаганду", - зазначає вона. Сепаратистами льотчиця називає "засланих козачків", які "прийшли з Росії навчати ополченців" і "з деяких українців зробили сепаратистів".

  До третьої категорії належать терористи – ті, хто зголосився взяти участь у бойових діях за гроші.

  Окремо Савченко говорить про офіційні російські війська, "які кажуть, що вони "зелені, добрі чоловічки", як Путін їх називає".

  Нагадаємо, у червні секретар РНБО Олександр Турчинов назвав Нацгвардію РФ "вертухайською пародією" на українську. Крім того, 2 червня Турчинов заявив, що росіяни не мають наміру мирно врегулювати питання, а навпаки перейшли до відпрацювання нових схем ведення бойових дій.

  Попередній матеріал
  ВР ухвалила законопроект про Сили спецоперацій ЗСУ та десантні війська
  Наступний матеріал
  Бійцю, що втратив ногу під Дебальцевим, потрібна термінова допомога

  Савченко: Я готова пройти поліграф в СБУ

  Якщо Савченко візьме на себе роль переговорника, то нічого страшного не станеться – Мацука

  Бойовики намагалися прорвати лінію оборони поблизу Новотроїцького – відео з передової

  Ескалація бойових дій у зоні АТО: зафіксовані танкові підрозділи бойовиків - Тимчук