Самооборона застерігає перед одягнутими у їхні однострої грабіжниками

  Вимагати посвідчення у людей, які представляються Самообороною Майдану і чинять протиправні дії, рекомендують сотники. Кажуть – останнім часом почастішали випадки, коли люди у камуфляжі захоплюють приватні та державні об’єкти, називаючись Самообороною.

  Зокрема, напередодні група молодиків зайняла приміщення банку у центрі столиці, заявивши, що хочуть погрітися. На виклик приїхала міліція та керівники Самооборони. З’ясувалось, що незвані гості не є смооборонівцями, але живуть у КМДА. Їх затримала міліція та відвезла у райвідділок. Сотники кажуть: у подібних випадках слід обов’язково викликати міліцію та зв’язуватись із Самообороною. Контакти координаційного центру є в інтернеті.

  Володимир Соляр, сотник 18-ї сотні Самооборони: "Групам швидкого реагування доводиться здійснювати роботу по боротьбі з мародерами і організаціями, які під час захоплення держустанов, приватних установ називаються Самообороною, "Правим сектором". Хочу повідомити, що всі представники Самооборони мають посвідчення, люди ідентифіковані, і коли ми затримуємо – ми звіряємо списки і можемо знати, чи дійсно це Самооборона, чи бандформування".

  Олег Міхнюк, сотник 8-ї сотні Самооборони: "Ці акції – вони керовані. Ними керують люди, які заслані для того, щоб внести деструктив в сам Майдан і очорнити те, що було зроблено".

  Попередній матеріал
  Сьогодні Яценюк виступить на Радбезі ООН
  Наступний матеріал
  МОЗ: в лікарнях залишається 164 майданівці
  Теги:
  Loading...