Самооборона досліджує одеські катакомби для можливого опору окупантам

  Одеські катакомби заходилася досліджувати тамтешня Самооборона. Легендарні лабіринти активісти вважають серйозною базою в потенційній партизанській війні.


  Майже триста кілометрів розвіданих ходів лише під самим містом, а загальна довжина оцінюється більш, як у дві тисячі кілометрів. Одеські катакомби за свою історію не раз ставали прихистком для місцевих мешканців. Під час Другої світової там переховувалися партизани. Тепер – тренується Самооборона.

  Тренування полягають у марш-кидках на 10 кілометрів. Із самим ліхтариком та старенькою картою хлопці по кілька годин проводять під землею. Бійці кажуть – тут хороші умови для боротьби з окупантами.

  Утім вивчають катакомби не лише самооборонівці. У підземних тунелях активісти знайшли близько трьох сотень гільз до автомата Калашникова. Переконують: на цьому місці могли тренуватися сепаратисти. Зараз на місці виявленої бази – сліди пожежі і оплавлені рештки. Імовірно, її спалила якась конкуруюча група – кажуть у Самообороні.

  Таємні виходи з катакомб розташовані ледь не в кожному районі Одеси, тож у разі потреби підземелля можуть стати серйозною базою для партизанського опору, – кажуть активісти.

  Денис Соколов, Сергій Іщенко, Одеська область, "5 канал".

  Попередній матеріал
  В Україну йде холод і мокрий сніг
  Наступний матеріал
  МЗС підтверджує заплановане на п’ятницю засідання Радбезу ООН щодо України