Twitter

Саакашвілі, Гайдар та більше трьох тисяч людей у вишиванках створили живий ланцюг

  У центрі Одеси 3155 людей, одягнені у вишиванки, створили живий ланцюг на честь Дня Незалежності України, встановивши рекорд.

  Як повідомляє УНІАН, у заході взяли участь голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі і виконуюча обов'язки його заступника Марія Гайдар. Після реєстрації учасники акції, взявшись за руки, вишикувалися вздовж всієї довжини Потьомкінських сходів. Решта людей пройшли підземним переходом до естакади і будівлі Морського вокзалу Одеського морського порту.

  Акція пройшла в рамках Вишиванкового фестивалю, який вже всьоме організований на Приморському бульварі в честь Дня Незалежності. Як повідомили організатори, в 2009 році в "живий ланцюг вишиванок" вишикувалися 79 осіб, в 2014 році їх було 1469. Цього року побитий абсолютний рекорд "Вишиванкового ланцюга" - 3155 учасника.

  Нагадаємо, у Києві сотні українців у національному одязі самоорганізувалися і пройшлися Андріївським узвозом. У ході взяли участь й іноземці, зокрема шотландські туристи, які поєднали українську вишиванку та шотландський кілт.

  Попередній матеріал
  Порошенко зустрівся з президентом Німеччини
  Наступний матеріал
  "Гайдамаки": Якщо ти воюєш проти Росії, то не станеш слухати їхній шансон
  Теги:
  Loading...