5.ua

Рибак: Чорновол для когось незручна персона [відео]

  Жорстоко побита журналістка Тетяна Чорновол для когось незручна персона, вважає спікер Володимир Рибак. Парламент контролюватиме ситуацію із активісткою і вимагатиме знайти винних у її побитті, запевняє голова Верховної Ради. Він повідомив, що зранку мав дві розмови з міністром внутрішніх справ? зателефонував йому одразу як довідався про цей випадок. Але знімків побитої жінки каже не бачив.

   Журналіст: «Ми би хотіли показати вам ці фотографії. Ви їх бачили чи ні?»

  Володимир Рибак, голова ВР: «Я ці зйомки не бачив, тому що я був якраз по дорозі сюди».

  Журналіст: «Ми хочемо, щоб ви подивилися ці фото».

  Володимир Рибак, голова ВР: «Я бачу бачу. Я зателефонув міністру внутрішніх справ. спитав що тряслося. Він зразу створив слідчу групу при собі, при МВС. Я сказав це випадок дуже нехороший. Государство должно все должно сделать, чтобы исключить вот такие случаи как сегодня ночью случилось с Черновол. Она кому-то неудобная. Но она такая есть. Она высказывает свое мнение. Так что ее нужно ото, что вы показываете на фотографии - такое делать?! Это недопустимо».

  Нагадаємо, вночі на під'їзді до Борисполя машину Тетяни Чорновол кілька разів протаранила невідома автівка. Жінка вискочила з салону, але втекти не змогла - чоловіки наздогнали її та жорстоко побили. Медики діагностували у активістки струс мозку, численні гематоми і зламаний ніс. Вона у реанімації. Нині на місці інциденту тривають слідчі дії - працювати криміналісти та експерти. Прибули туди заступники одразу трьох силових відомств МВС, ГПУ та СБУ. Прокуратура просить всіх свідків інциденту зателефонувати до обласного управління на номер 044-200-21-51. 

  Попередній матеріал
  СБУ врешті прокоментувала "список Царьова"
  Наступний матеріал
  У МВС оприлюднили версії нападу на журналістку Чорновол [відео]
  Теги:
  Loading...