volynnews.com

Рятувальники зустріли дітей зі Сходу, які приїхали відпочивати на Одещину

  Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України в Одеській області продовжує надавати допомогу для людей, які прибули із зони проведення антитерористичної операції.

  Про це у прес-службы ДСНС повыдомили 13 грудня.

  Зокрема повідомлено, що рятувальники зустріли потяг "Харків-Одеса" на якому до Одеської області прибуло 68 дітей та 6 супроводжуючих осіб з Луганської області, які зупиняться в санаторії "Люстдорф"; також прибула одна людина з обмеженими фізичними можливостями яку відправлено на відпочинок до смт. Сергіївка.

  "Сьогодні в Одесу прибули діти з різних сімей, це і діти з малозабезпечених та багатодітних родин, також  є діти з будинків сімейного типу. Безперечно всі дітлахи раді, нас дуже тепло зустріли. Нарешті вони опинилися в тій ситуації, коли їм не доводиться слухати вибухи та постріли, коли вони можуть собі дозволити безпечні прогулянки,  поділилась вчителька з Луганської області Олена Сидоренко, -  Хочеться відзначити те, що протягом всього періоду нас супроводжують працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій. Допомогу надають буквально у всьому. Ми відчуваємо підтримку й допомогу, за що ми дуже вдячні".

  Нагадаємо, жителі Сєверодонецька (Луганська область) отримали черговий транш гуманітарної допомоги від рятувальників ДСНС України. 

   

  Попередній матеріал
  Кличко заявляє, що зміг залучити для столиці близько 1 млрд грн інвестицій
  Наступний матеріал
  Над Швецією військовий літак з Росії ледь не зіштовхнувся з пасажирським

  У Дебальцевому ДСНС відкрила теплопункт

  Рятувальники ДСНС України доставили до Краматорська 57 тонн гуманітарної допомоги

  Укрзалізниця тимчасово припинила продаж квитків на швидкісний потяг "Київ-Одеса"

  Одеса зустріла "потяг дружби" зі Львова