Висадка пасажирів Ryanair

Ryanair може спричинити колапс у "Борисполі" – гендиректор летовища

Лоукостер розпочав продаж квитків, не отримавши погодження слотів

Під час погодження умов договору з лоукостером Ryanair виникало безліч спірних питань, а нині компанія може спричинити колапс в аеропорту "Бориcпіль" через бажання літати в години з піковими навантаженнями. Про таке заявив гендиректор столичного летовища Павло Рябікін, передає "Liga.net"

"Прилітаючи в пікові години, вони створять колапс в аеропорту і фізично не зможуть прилетіти і полетіти за бажані ними 35 хвилин. Їм доведеться простоювати дві години, адже потрібно буде чекати вільного автобуса, гейта, стоянки тощо", – зазначив Рябікін.

Крім того, гендиректор "Борисполя" каже, що Ryanair розпочав продаж квитків, не отримавши погодження слотів (часових проміжків в аеропорту, коли можливе обслуговування, рейсів – ред.).

"Можу спрогнозувати, що тимчасові проміжки, які вони вказують у системі продажів як час вильоту з Борисполя, ми не можемо надати, бо вони збігаються з періодами ранкових і вечірніх пікових розльотів. У ці проміжки (часу) навіть зараз йде перевищення пропускної спроможності аеропорту на годину-дві. Проте компанія вказує саме той час, який ми їм не підтверджували", – наголосив Рябікін.

Він додав, що аеропорт направив до Ryanair два листи,  в яких вказав блоковані тимчасові відрізки, коли підприємство не може обслужити авіаперевізника через підвищене завантаження.

"Також ми одразу їм сказали, що проблема знімається, щойно вони відкривають 15 щоденних рейсів з Борисполя. Тоді ми зможемо спеціально під них відкрити термінал F. Це мінімальна кількість рейсів для його беззбиткової експлуатації. А поки пропонуємо термінал D, але там слоторегульована ситуація", – прокоментував генеральний директор аеропорту. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Столтенберг розповів, що повністю унеможливлює "кримький сценарій" у країнах Балтії
Наступний матеріал
Український політв'язень Балух голодує майже три тижні, його стан погіршується – адвокат