Розвідка: Бойовики відбирають у мирних мешканців автомобілі "для потреб війни"

  У Горлівці в ангарах ремонтної роти було знайдено два легкові автомобілі з ознаками перефарбування

  Встановлено чергові факти мародерства та зловживання службовим становищем з боку командного складу з'єднань та частин 1 АК (Донецьк) під приводом "мобілізації приватного автотранспорту для потреб війни", повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міноборони.

  "4 липня, після численних скарг місцевих мешканців Горілвки, в ангарах ремонтної роти 3 окремого мотострілецького батальйону (Горлівка) 1 АК ЗС РФ співробітниками так званих МДБ "ДНР" було знайдено два легкові автомобілі з ознаками перефарбування, а також зміни агрегатних та кузовних номерів. Під час спроби затримання заступник начальника технічної частини 3 омсбр вчинив спротив із застосуванням ручної гранати та поранив одного "мдбешника". На захист свого підлеглого став особисто командир бригади, який не дозволив здійснити його арешт та вилучити автомобілі, "конфісковані для потреб війни", – йдеться в повідомленні.

  Загалом, розвідка Міноборони викрила п'ять фактів перекидання озброєння з Росії. Крім того, повідомляється, що українська сторона надала представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ інформацію про наявність танків, артилерійських систем калібром понад 100 мм, САУ та 122-мм РСЗВ "Град" у районах Горлівки, Комсомольського, Донецька та Карло-Марксового.

  Попередній матеріал
  Турчинов назвав ймовірну причину загострення ситуації на Донбасі
  Наступний матеріал
  Порошенко зустрівся з лідерами українських стартапів: ІТ-індустрія у країні має великі перспективи

  За добу у боях загинули на Донбасі загинули вісім російських солдатів – розвідка

  Вісім "новачків ДНР" відмовились служити, побачивши тіла загиблих бойовиків – розвідка